• Hoofdtrainer

  Beste leden en supporters van Hillegersberg, 

  Met dit bericht informeren wij jullie dat het bestuur, in goed overleg met Philippe Berchoux, is overeengekomen dat Philippe voor het seizoen 2024-2025 niet langer de hoofdtrainer van de selectie zal zijn. 

  Waardering 

  Wij willen Philippe oprecht bedanken voor zijn tomeloze inzet afgelopen seizoen als hoofdtrainer en voor zijn andere bijdragen in de jaren hiervoor, met onder andere het kampioenschap in de reserve 2e klasse met het 2e elftal in seizoen 2022-2023. Wij hopen nog jaren gebruik te kunnen maken van Philippe zijn kennis en kunde binnen onze vereniging. 

  Technische Staf 2024-2025 

  Op korte termijn zal de technische staf van de selectie en O23 voor seizoen 2024 - 2025 bekend worden gemaakt. 

  Het bestuur