• Doorgeven vraag en aanbod

  Leden van onze vereniging kunnen gebruik maken van deze "vraag en aanbod" -pagina. Heeft u voetbalspullen over, zoals vv Hillegersberg - Klupp sportswaer - kleding of voetbalschoenen, geef dat dan door via email aan secretaris@vvhillegersberg.nl en wij zullen dit zsm op de website plaatsen.

  NB Kleding van andere merken dan Klupp sportswear en kleding met sponsorreclame wordt niet geplaatst.

 • Gevraagd

  Heb je iets nodig om te kunnen voetballen, laat hier dan een oproepje plaatsen. Maak hiervoor gebruik van de e-mail-link hierboven en vul de gegevens in. Wij zullen er dan voor zorgen dat het hier zsm geplaatst wordt.

 • Momenteel is er geen vraag
 • Aangeboden

  Heb je voetbalspullen over, laat hier dan een oproepje plaatsen. Maak hiervoor gebruik van de e-mail-link hierboven en vul de gegevens in. Wij zullen er dan voor zorgen dat het hier zsm geplaatst wordt.

 • Momenteel is er geen aanbod