• Programma volgende week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

    Let altijd op eventuele wijzigingen in het programma!

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-2 - BVCB JO8-4
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO13-5 - MSV '71 JO13-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-1 - VVOR JO8-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO11-4 - Lekkerkerk JO11-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO9-4 - DCV JO9-1
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO9-5 - Oosterheem JO9-1
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO12-3 - Soccer Boys JO12-2
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO9-2 - VOC JO9-3
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO10-1 - Berkel JO10-5
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO9-1 - BVCB JO9-2
    27 okt10:15Hillegersberg, vv JO11-1 - PPSC JO11-1N. (Niels) van Oostrum
    27 okt10:30Hillegersberg, vv JO14-2 - ST Herkingen/NTVV JO14-1L.P. (Laurens) Koopman
    27 okt12:00Hillegersberg, vv 2 - Smitshoek 3R.E. (Ramsey) van Rhijn
    27 okt12:30Hillegersberg, vv JO13-2 - Schipluiden JO13-1D. (Dave) den Braber
    27 okt14:15Hillegersberg, vv JO17-2 - Groeneweg JO17-3J. (Joost) Boudewijns
    27 okt14:15Hillegersberg, vv JO17-1 - BVCB JO17-2E. (Eric) van de Water
    28 okt14:00Hillegersberg, vv 1 - VFC 1J. (Jesse) Verduijn
    30 okt20:00Hillegersberg O23 - Soccder Boys O23
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO8-4 - TOGB JO8-5
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO9-6 - Feyenoord JO7
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO11-2 - RVVH JO11-2
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO11-5 - Capelle JO11-7
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO8-3 - Ommoord sv JO8-2M
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO14-1 - Zoetermeer, fc JO14-1
    3 nov08:30Hillegersberg, vv JO9-3 - TransvaliaZW JO9-1
    3 nov09:45Hillegersberg, vv JO10-4 - VFC JO10-6
    3 nov09:45Hillegersberg, vv JO10-3 - CVV Zwervers JO10-2
    3 nov09:45Hillegersberg, vv JO10-2 - BSC '68 JO10-4
    3 nov10:15Hillegersberg, vv JO13-3 - FC 's-Gravenzande JO13-2
    3 nov10:15Hillegersberg, vv JO13-4 - Dilettant JO13-2
    3 nov11:15Hillegersberg, vv JO15-1 - VOC JO15-1
    3 nov12:00Hillegersberg, vv JO12-1 - DCV JO12-1
    3 nov12:00Hillegersberg, vv JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
    3 nov13:15Hillegersberg, vv JO19-1 - Wippolder JO19-1
    3 nov13:45Hillegersberg, vv JO14-2 - Ammerstolse S.V. JO14-1
    3 nov14:00Hillegersberg, vv JO19-2 - VVOR JO19-3
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    27 okt08:30Rhoon JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-3
    27 okt08:30sv Poortugaal JO10-7 - Hillegersberg, vv JO10-5
    27 okt08:30Capelle JO11-2 - Hillegersberg, vv JO11-2
    27 okt08:30Alexandria'66 JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-6
    27 okt08:30Blijdorp MO11-1 - Hillegersberg, vv MO11-1
    27 okt08:45Soccer Boys JO8-3 - Hillegersberg, vv JO8-4
    27 okt09:00Rotterdam United JO8-2 - Hillegersberg, vv JO8-3
    27 okt09:00XerxesDZB JO11-7 - Hillegersberg, vv JO11-5
    27 okt09:45Zoetermeer, fc JO10-5 - Hillegersberg, vv JO10-4
    27 okt09:45Spirit JO10-4 - Hillegersberg, vv JO10-3
    27 okt09:45Berkel JO10-6 - Hillegersberg, vv JO10-2
    27 okt10:00PPSC JO15-2 - Hillegersberg, vv JO15-3
    27 okt10:30Woerden JO14-1 - Hillegersberg, vv JO14-1
    27 okt10:45HOV/DJSCR JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-3
    27 okt11:00Rotterdam United JO13-3 - Hillegersberg, vv JO13-4
    27 okt13:15Zwaluwen VR2 - Hillegersberg, vv VR1
    27 okt13:15Blijdorp JO19-2 - Hillegersberg, vv JO19-2
    27 okt13:45VVOR JO12-3 - Hillegersberg, vv JO12-1
    27 okt14:00Ariston'80 7 - Hillegersberg, vv 4
    27 okt14:30BSC '68 JO19-1 - Hillegersberg, vv JO19-1
    27 okt14:30Zestienhoven 1 - Hillegersberg, vv 1
    28 okt10:00Blijdorp 3 - Hillegersberg, vv 2
    28 okt11:00DRL VE2 - Hillegersberg, vv VE1
    30 okt20:00SVV (za) - Hillegersberg 1 (zo)SCHIEDAM
    31 okt20:15Capelle JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-1
    3 nov08:30VOC JO8-3 - Hillegersberg, vv JO8-1
    3 nov08:30Zoetermeer, fc JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-2
    3 nov08:30Barendrecht JO8-4 - Hillegersberg, vv JO8-2
    3 nov09:00Rotterdam United JO9-1 - Hillegersberg, vv JO9-1
    3 nov09:30Kethel Spaland, vv JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-5
    3 nov09:45Barendrecht JO10-5 - Hillegersberg, vv JO10-5
    3 nov09:45VFC JO10-4 - Hillegersberg, vv JO10-1
    3 nov10:00VOC JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-1
    3 nov10:00RKDEO JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-2
    3 nov10:15Zestienhoven JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-2
    3 nov10:30XerxesDZB JO11-5G - Hillegersberg, vv JO11-4
    3 nov12:00RKDEO JO11-2 - Hillegersberg, vv JO11-1
    3 nov12:00TOGB JO12-4 - Hillegersberg, vv JO12-2
    3 nov12:45Schoonhoven JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-1
    3 nov13:00Concordia JO9-7 - Hillegersberg, vv JO9-5
    3 nov13:45VVOR JO12-4 - Hillegersberg, vv JO12-3
    3 nov14:30Ammerstolse S.V. 1 - Hillegersberg, vv 1
    3 nov14:30RVVH 3 - Hillegersberg, vv 2
    3 nov14:45Blijdorp VR1 - Hillegersberg, vv VR1