• Programma volgende week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

    Let altijd op eventuele wijzigingen in het programma!

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    30 nov.08:30Hillegersberg, vv MO11-1 - Kethel Spaland, vv MO11-1
    30 nov.08:30Hillegersberg, vv JO8-2 - Blijdorp JO8-2
    30 nov.08:30Hillegersberg, vv JO8-4 - TOGB JO8-4
    30 nov.08:30Hillegersberg, vv JO9-5 - DCV JO9-4
    30 nov.08:30Hillegersberg, vv JO9-4 - Meeuwenplaat JO9-3
    30 nov.09:00Hillegersberg, vv MO13-1 - Excelsior'20 MO13-1
    30 nov.09:45Hillegersberg, vv JO10-1 - Sparta (AV) JO10-2
    30 nov.09:45Hillegersberg, vv JO10-4 - Nieuwerkerk JO10-6
    30 nov.10:00Hillegersberg, vv JO11-3 - VOC JO11-4
    30 nov.10:00Hillegersberg, vv JO11-6 - Neptunus-Schiebroek JO11-5G
    30 nov.10:45Hillegersberg, vv JO13-4 - CVV Zwervers JO13-3
    30 nov.11:15Hillegersberg, vv JO15-1 - Victoria'04 JO15-1Y. (Yvar) Buckers
    30 nov.11:45Hillegersberg, vv JO12-2 - Soccer Boys JO12-3
    30 nov.11:45Hillegersberg, vv JO11-2 - TOGB JO11-5
    30 nov.12:30Hillegersberg, vv JO17-2 - CVV Zwervers JO17-2
    30 nov.13:15Hillegersberg, vv JO14-1 - VOC JO14-1
    30 nov.13:35Hillegersberg, vv JO13-2 - Neptunus-Schiebroek JO13-1
    30 nov.14:45Hillegersberg, vv JO17-3 - RVVH JO17-3
    30 nov.15:15Hillegersberg, vv JO14-2 - Nieuwerkerk JO14-4
    30 nov.15:15Hillegersberg, vv JO17-1 - Zoetermeer, fc JO17-1Afgeschermd
    30 nov.17:15Hillegersberg, vv JO13-3 - Alexandria'66 JO13-4
    30 nov.17:15Hillegersberg, vv JO15-3 - Capelle JO15-3
    1 dec.10:00Hillegersberg, vv VE1 - Dilettant VE1
    1 dec.11:00Hillegersberg, vv 2 - CWO 2Afgeschermd
    1 dec.12:45Hillegersberg O7 - Hillegersberg O7
    1 dec.14:00Hillegersberg, vv 1 - fc Boshuizen 1P.J. (Pepijn) Helgering
    3 dec.20:00Hillegersberg, vv 2 - Nieuwerkerk 2Afgeschermd
    4 dec.19:45Hillegersberg JO17-1 - IJsselmonde JO17-1
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    30 nov.08:30BVCB JO12-2 - Hillegersberg, vv JO12-1BERGSCHENHOEK
    30 nov.08:30BVCB JO11-3 - Hillegersberg, vv JO11-1BERGSCHENHOEK
    30 nov.08:30BVCB JO8-1 - Hillegersberg, vv JO8-1BERGSCHENHOEK
    30 nov.08:30Berkel JO9-3 - Hillegersberg, vv JO9-2BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.08:30Berkel JO10-5 - Hillegersberg, vv JO10-3BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.09:30DCV JO9-1 - Hillegersberg, vv JO9-1KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    30 nov.09:45Sportlust '46 JO13-1 - Hillegersberg, vv JO13-1WOERDEN
    30 nov.10:00Nieuwerkerk JO11-8 - Hillegersberg, vv JO11-5NIEUWERKERK AD IJSSEL
    30 nov.10:30Alexandria'66 JO10-6 - Hillegersberg, vv JO10-5ROTTERDAM
    30 nov.10:45Blijdorp JO8-4 - Hillegersberg, vv JO8-3ROTTERDAM
    30 nov.10:45Zestienhoven JO11-5 - Hillegersberg, vv JO11-4ROTTERDAM
    30 nov.11:20VOC JO15-3 - Hillegersberg, vv JO15-2ROTTERDAM
    30 nov.11:30Berkel VR2 - Hillegersberg, vv VR1BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.11:30VVOR JO9-4 - Hillegersberg, vv JO9-3ROTTERDAM
    30 nov.11:30Excelsior R. JO10-4 - Hillegersberg, vv JO10-2ROTTERDAM
    30 nov.12:00Kethel Spaland, vv 5 - Hillegersberg, vv 3SCHIEDAM
    30 nov.12:00CVC Reeuwijk JO16-1 - Hillegersberg, vv JO16-1REEUWIJK
    30 nov.12:30Berkel 9 - Hillegersberg, vv 5BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.12:45TOGB JO19-2 - Hillegersberg, vv JO19-1BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.14:30Spirit 3 - Hillegersberg, vv 2OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
    30 nov.14:30Berkel 8 - Hillegersberg, vv 4BERKEL EN RODENRIJS
    30 nov.15:00Oliveo 1 - Hillegersberg, vv 1PIJNACKER
    3 dec.20:30Nieuwerkerk JO19-1 - Hillegersberg JO19-1NIEUWERKERK AD IJSSEL