• Programma deze week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO8-2 - SVV JO8-1
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO9-5 - Barendrecht JO9-5
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO9-2 - Capelle JO9-2
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO9-3 - Steeds Hooger JO9-3
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO11-3 - CVV Zwervers JO11-2Afgeschermd
    21 sep.08:30Hillegersberg, vv JO11-6 - XerxesDZB JO11-7L.M. (Lorenzo) Biemans
    21 sep.09:00Hillegersberg, vv JO13-1 - Excelsior R. JO13-1J. (John) Jansen
    21 sep.10:00Hillegersberg, vv JO9-1 - CVV Zwervers JO9-1
    21 sep.10:00Hillegersberg, vv JO10-2 - BVCB JO10-4
    21 sep.10:15Hillegersberg, vv JO11-1 - Feyenoord JO10-2T. (Thijs) de Jong
    21 sep.10:15Hillegersberg, vv JO12-2 - BVCB JO12-3Afgeschermd
    21 sep.11:30Hillegersberg, vv JO14-1 - Wippolder JO14-1Afgeschermd
    21 sep.12:00Hillegersberg, vv 2 - Dilettant 2N. (Niels) van Oostrum
    21 sep.12:15Hillegersberg, vv 3 - Soccer Boys 6E. (Eric) van de Water
    21 sep.14:00Hillegersberg, vv 1 - Rotterdam United 1Afgeschermd
    21 sep.14:30Hillegersberg, vv 4 - TOGB 3L.P. (Laurens) Koopman
    21 sep.14:30Hillegersberg, vv 5 - Ommoord, sv 6N. (Niels) van Oostrum
    25 sep.19:00Hillegersberg, vv JO13-1 - Barendrecht JO13-3
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    21 sep.08:30SVS JO8-1 - Hillegersberg, vv JO8-1CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    21 sep.08:30XerxesDZB JO8-4 - Hillegersberg, vv JO8-3ROTTERDAM
    21 sep.08:30Berkel JO10-2 - Hillegersberg, vv JO10-1BERKEL EN RODENRIJS
    21 sep.08:30Smitshoek JO15-2 - Hillegersberg, vv JO15-2BARENDRECHT
    21 sep.08:30TOGB JO14-4 - Hillegersberg, vv JO14-2BERKEL EN RODENRIJS
    21 sep.08:30Excelsior'20 JO11-3 - Hillegersberg, vv JO11-5SCHIEDAM
    21 sep.08:45Soccer Boys JO10-5 - Hillegersberg, vv JO10-4BLEISWIJK
    21 sep.09:30Blijdorp JO8-5 - Hillegersberg, vv JO8-4ROTTERDAM
    21 sep.09:45CVV Zwervers JO10-5M - Hillegersberg, vv JO10-5CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    21 sep.09:45DSO JO11-3 - Hillegersberg, vv JO11-2BENTHUIZEN
    21 sep.10:00TOGB JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-4BERKEL EN RODENRIJS
    21 sep.10:15LMO JO13-1 - Hillegersberg, vv JO13-2ROTTERDAM
    21 sep.10:15CVV Zwervers MO13-2 - Hillegersberg, vv MO13-1CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    21 sep.10:15Capelle JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-3CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    21 sep.11:00DSO JO15-2 - Hillegersberg, vv JO15-1BENTHUIZEN
    21 sep.11:00Swift Boys JO11-1 - Hillegersberg, vv JO11-4ROTTERDAM
    21 sep.11:00TOGB JO12-2 - Hillegersberg, vv JO12-1BERKEL EN RODENRIJS
    21 sep.11:15Slikkerveer JO15-5 - Hillegersberg, vv JO15-3RIDDERKERK
    21 sep.12:30HOV/DJSCR JO9-4 - Hillegersberg, vv JO9-4ROTTERDAM
    21 sep.AFGELASTDRL JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-3ROTTERDAM
    21 sep.13:00CVV Zwervers JO17-3 - Hillegersberg, vv JO17-2CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    21 sep.15:00SEP JO19-1 - Hillegersberg, vv JO19-1DELFT
    21 sep.15:00Rotterdam United JO17-1 - Hillegersberg, vv JO17-1ROTTERDAM
    22 sep.12:00Aeolus VE2 - Hillegersberg, vv VE1ROTTERDAM
    22 sep.14:30DOSKO 1 - Hillegersberg, vv 1BERGEN OP ZOOM
    22 sep.14:45Antibarbari 3 - Hillegersberg, vv 2ROTTERDAM
    24 sep.20:00Alexandria'66 1 - Hillegersberg 1 (za)ROTTERDAM
    25 sep.19:00Sparta (AV) JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-1ROTTERDAM