• Programma deze week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    19 jan.10:00Hillegersberg, vv VE1 - Excelsior R. VE2Afgeschermd
    19 jan.10:30Hillegersberg 2 (zo) - Leonidas 2
    20 jan.20:00Hillegersberg O23 - Alexandria'66 O23
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO9-3 - Zestienhoven JO9-2
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO8-4 - Steeds Hooger JO8-2
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO8-5 - Overmaas JO8-2
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO8-2 - BVCB JO8-4
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO11-4 - Spartaan'20 JO11-8
    25 jan.08:30Hillegersberg, vv JO11-6 - DSO JO11-5
    25 jan.09:00Hillegersberg, vv JO13-2 - DSO JO13-4
    25 jan.10:00Hillegersberg, vv JO15-1 - DOSR JO15-1R.T. (Ramon) Rijnsburger
    25 jan.10:15Hillegersberg, vv MO11-1 - DWO MO11-1
    25 jan.10:15Hillegersberg, vv JO9-1 - Schoonhoven JO9-1
    25 jan.10:45Hillegersberg, vv JO14-2 - Botlek, SC JO14-2
    25 jan.12:00Hillegersberg, vv JO13-1 - Berkel JO13-1
    25 jan.12:00Hillegersberg, vv JO11-2 - Excelsior R. JO11-2
    25 jan.12:00Hillegersberg, vv JO12-2 - Groeneweg JO12-2
    25 jan.12:45Hillegersberg, vv JO15-2 - SVS JO15-2
    25 jan.13:45Hillegersberg, vv 4 - Blijdorp 5
    25 jan.14:00Hillegersberg, vv 1 - AGE-GGK 1R.C.R. (Ruben) Pollé
    25 jan.14:45Hillegersberg, vv JO17-3 - Groeneweg JO17-3
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    21 jan.20:15BVCB - Hillegersberg 1 (zo)BERGSCHENHOEK
    22 jan.20:00Zwaluwen VR1 - Hillegersberg VR1VLAARDINGEN
    25 jan.08:30Sparta (AV) JO8-1 - Hillegersberg, vv JO8-1ROTTERDAM
    25 jan.08:30Sparta (AV) JO10-2 - Hillegersberg, vv JO10-1ROTTERDAM
    25 jan.08:30Voorschoten`97 JO14-1 - Hillegersberg, vv JO14-1VOORSCHOTEN
    25 jan.08:30Zestienhoven MO13-1 - Hillegersberg, vv MO13-1ROTTERDAM
    25 jan.08:45Neptunus-Schiebroek JO9-1 - Hillegersberg, vv JO9-2ROTTERDAM
    25 jan.08:45VOC JO10-3 - Hillegersberg, vv JO10-2ROTTERDAM
    25 jan.09:00VOC JO10-7 - Hillegersberg, vv JO10-4ROTTERDAM
    25 jan.09:30Zoetermeer, fc JO9-4 - Hillegersberg, vv JO9-4ZOETERMEER
    25 jan.09:30RVC'33 JO10-3M - Hillegersberg, vv JO10-5REEUWIJK
    25 jan.09:30VOC JO12-2 - Hillegersberg, vv JO12-1ROTTERDAM
    25 jan.09:45DSO JO10-6 - Hillegersberg, vv JO10-3BENTHUIZEN
    25 jan.10:00XerxesDZB JO9-6 - Hillegersberg, vv JO9-5ROTTERDAM
    25 jan.10:00NOCKralingen JO13-1 - Hillegersberg, vv JO13-3ROTTERDAM
    25 jan.10:45Groeneweg JO11-4 - Hillegersberg, vv JO11-5ZEVENHUIZEN ZH
    25 jan.11:00Excelsior M. VR1 - Hillegersberg, vv VR1MAASSLUIS
    25 jan.11:00TOGB JO11-6 - Hillegersberg, vv JO11-3BERKEL EN RODENRIJS
    25 jan.11:10Blijdorp JO8-3 - Hillegersberg, vv JO8-3ROTTERDAM
    25 jan.12:00CVV Zwervers JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-2CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    25 jan.12:05Blijdorp 4 - Hillegersberg, vv 3ROTTERDAM
    25 jan.12:30SVB Besiktas JO17-1 - Hillegersberg, vv JO17-1ROTTERDAM
    25 jan.12:30VOC JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-4ROTTERDAM
    25 jan.12:45Ammerstolse S.V. JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-3AMMERSTOL
    25 jan.12:45Moerkapelle JO16-1 - Hillegersberg, vv JO16-1MOERKAPELLE
    25 jan.14:00Wilhelmus JO19-1 - Hillegersberg, vv JO19-1'S-GRAVENHAGE
    25 jan.14:30Jodan Boys, de 4 - Hillegersberg, vv 2GOUDA
    25 jan.15:15Nieuwerkerk 6 - Hillegersberg, vv 5NIEUWERKERK AD IJSSEL
    26 jan.09:30Olympia VE1 - Hillegersberg, vv VE1GOUDA