• Programma deze week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO13-5 - MSV '71 JO13-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-2 - BVCB JO8-4
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-1 - VVOR JO8-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO11-4 - Lekkerkerk JO11-2
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO9-4 - DCV JO9-1
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO9-5 - Oosterheem JO9-1
    27 okt08:30Hillegersberg, vv JO12-3 - Soccer Boys JO12-2
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO9-2 - VOC JO9-3
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO10-1 - Berkel JO10-5
    27 okt09:45Hillegersberg, vv JO9-1 - BVCB JO9-2
    27 okt10:15Hillegersberg, vv JO11-1 - PPSC JO11-1N. (Niels) van Oostrum
    27 okt10:30Hillegersberg, vv JO14-2 - ST Herkingen/NTVV JO14-1L.P. (Laurens) Koopman
    27 okt12:00Hillegersberg, vv 2 - Smitshoek 3R.E. (Ramsey) van Rhijn
    27 okt12:30Hillegersberg, vv JO13-2 - Schipluiden JO13-1D. (Dave) den Braber
    27 okt14:15Hillegersberg, vv JO17-2 - Groeneweg JO17-3J. (Joost) Boudewijns
    27 okt14:15Hillegersberg, vv JO17-1 - BVCB JO17-2E. (Eric) van de Water
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    20 okt10:30Neptunus-Schiebroek JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-1
    21 okt14:00Excelsior'20 1 - Hillegersberg, vv 1
    23 okt20:00VFC (za) - Hillegersberg (za)VLAARDINGEN
    27 okt08:30Rhoon JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-3
    27 okt08:30sv Poortugaal JO10-7 - Hillegersberg, vv JO10-5
    27 okt08:30Capelle JO11-2 - Hillegersberg, vv JO11-2
    27 okt08:30Alexandria'66 JO9-2 - Hillegersberg, vv JO9-6
    27 okt08:30Blijdorp MO11-1 - Hillegersberg, vv MO11-1
    27 okt08:45Soccer Boys JO8-3 - Hillegersberg, vv JO8-4
    27 okt09:00Rotterdam United JO8-2 - Hillegersberg, vv JO8-3
    27 okt09:00XerxesDZB JO11-7 - Hillegersberg, vv JO11-5
    27 okt09:45Zoetermeer, fc JO10-5 - Hillegersberg, vv JO10-4
    27 okt09:45Spirit JO10-4 - Hillegersberg, vv JO10-3
    27 okt09:45Berkel JO10-6 - Hillegersberg, vv JO10-2
    27 okt10:00PPSC JO15-2 - Hillegersberg, vv JO15-3
    27 okt10:30Woerden JO14-1 - Hillegersberg, vv JO14-1
    27 okt10:45HOV/DJSCR JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-3
    27 okt11:00Rotterdam United JO13-3 - Hillegersberg, vv JO13-4
    27 okt13:15Zwaluwen VR2 - Hillegersberg, vv VR1
    27 okt13:15Blijdorp JO19-2 - Hillegersberg, vv JO19-2
    27 okt13:45VVOR JO12-3 - Hillegersberg, vv JO12-1
    27 okt14:00Ariston'80 7 - Hillegersberg, vv 4
    27 okt14:30BSC '68 JO19-1 - Hillegersberg, vv JO19-1
    27 okt14:30Zestienhoven 1 - Hillegersberg, vv 1