• Zondag 1

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    24-03-201914:30Concordia 1 - Hillegersberg, vv 1G.H. (Gerrit) van Sprang
    26-03-201920:00Hillegersberg, vv 1 - Wippolder 1G.W.A. (Gyuri) Takacs
    31-03-201914:00SVV 1 (zon) - Hillegersberg, vv 1J. (Joop) de Wit
    07-04-201914:00Hillegersberg, vv 1 - dvv Delft 1
    14-04-201914:00Meeuwenplaat 1 - Hillegersberg, vv 1
    22-04-201914:00Hillegersberg, vv 1 - RKDEO 1
    12-05-201914:00TOGB 1 - Hillegersberg, vv 1
    19-05-201914:00Hillegersberg, vv 1 - VVIJ 1
    26-05-201914:00Wippolder 1 - Hillegersberg, vv 1
  • Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOGB 119162167135450
    2SVV 1 (zon)18121552331937
    3Oliveo 11911264839935
    4RKDEO 118111642301234
    5Hillegersberg, vv 118110757292833
    6Meeuwenplaat 11910275652432
    7VVIJ 1199373331230
    8Antibarbari 1188193540-525
    9Wippolder 1196584748-123
    10VFC 1186393039-921
    11Excelsior'20 1185492441-1719
    12Concordia 11943123442-815
    13XerxesDZB 11935112648-2214
    14dvv Delft 11500151076-660

    Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegersberg, vv 132017436
    2Sparta (AV) 132014226
    3Soccer Boys 132013306
    4Groeneweg 1300338-50

    Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 211009093
    2XerxesDZB11009183
    3fc Boshuizen 111008083
    4Hillegersberg, vv 111008083
    5Rijnvogels11008083
    6BZC / Zuiderpark 111008263
    7Leonidas 111007163
    8VFC 111007163
    9Spijkenisse11007253
    10Alphense Boys 111006153
    11Deltasport 111006153
    12TAC'90 111006153
    13sv Poortugaal 111006243
    14Capelle11004043
    15Sportlust '4611004043
    16Ter Leede 211004043
    17Zuidland 111004043
    18FC Oegstgeest 111004133
    19Te Werve11004133
    20DOSR 111003033
    21SC Feyenoord11003033
    22Alphense Boys11005323
    23Berkel 111005323
    24Heinenoord 111003123
    25Jodan Boys11003123
    26Nootdorp11003123
    27SCO '63 111003123
    28SVS 111003123
    29NSVV 111002023
    30RVVH 111002023
    31Sparta (AV) 111002023
    32Wippolder 111002023
    33Leonidas11005413
    34Barendrecht 211003213
    35Coal 111003213
    36Oliveo 111003213
    37SDV 111003213
    38Be Fair 111002113
    39HMSH 111001013
    40Quick 211001013
    41Wateringse Veld Kranenburg 111001013
    42DBGC 111004403
    43Honselersdijk 111003303
    44FC 's-Gravenzande11003303
    45ONA 111002203
    46Nieuwerkerk 111002203
    47's-Gravendeel vv 111002203
    48Full Speed 111001103
    49Westlandia 111001103
    50Slikkerveer 110014400
    51Hazerswoudse Boys 110013300
    52FC Oudewater 110013300
    53Oud-Beijerland 110012200
    54Rhoon 110012200
    55Nieuwenhoorn 110012200
    56FC IJsselmonde 110011100
    57Wilhelmus 110011100
    58Dilettant 1100145-10
    59Floreant 1100123-10
    60Meeuwenplaat 1100123-10
    61Smitshoek100123-10
    62WVC 1100123-10
    63ROAC 1100112-10
    64Den Hoorn 1100101-10
    65FC Vlotbrug 1100101-10
    66Voorschoten`97 1100101-10
    67Maense, FC 1100135-20
    68Teylingen 1100135-20
    69Antibarbari 1100113-20
    70Houtwijk sv 1100113-20
    71OVV 1100113-20
    72SEP 1100113-20
    73VUC 1100113-20
    74Blauw-Zwart 1100102-20
    75Die Haghe 1100102-20
    76SJZ 1100102-20
    77Vredenburch 1100102-20
    78CVC Reeuwijk 1100114-30
    79NSV '46 1100114-30
    80HDV 1100103-30
    81RKAVV100103-30
    82Kethel Spaland, vv 1100126-40
    83Brielle100104-40
    84DSVP 1100104-40
    85Nieuwkoop 1100104-40
    86Stompwijk'92 1100104-40
    87HVC'10 1100127-50
    88DHC 1100116-50
    89KMD 1100116-50
    90MVV '27 1100116-50
    91Woubrugge 1100128-60
    92CION 1100117-60
    93Rijnsburgse Boys 2100117-60
    94Football Factory 1100119-80
    95Charlois, sv 1100108-80
    96Zoetermeer, fc 1100108-80
    97Zwartewaal 1100108-80
    98Bernardus 1100109-90

    Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidland 11100131123
    2ARC 111008083
    3SC Feyenoord11007073
    4Barendrecht 211007163
    5Hillegersberg, vv 111008353
    6Ter Leede11005053
    7Wippolder 111005053
    8Sportlust '4611004043
    9TAC'90 111004043
    10DOSR 111003033
    11Te Werve11003033
    12VVOR 111003033
    13ONA 111006423
    14FC Oegstgeest 111004223
    15Rijnvogels11004223
    16Zwaluwen11004223
    17Capelle11003123
    18sv Poortugaal 111003123
    19RVVH 111003123
    20Schipluiden 111003123
    21Spirit 111003123
    22Honselersdijk 111004313
    23Nootdorp11003213
    24Deltasport 111002113
    25Neptunus-Schiebroek 111002113
    26SVS 111002113
    27VFC 111002113
    28Westlandia 111002113
    29HMSH 111001013
    30Ter Leede 211001013
    31FC 's-Gravenzande11002203
    32Jodan Boys11001103
    33fc Boshuizen 110012200
    34BVCB 110011100
    35Spijkenisse100134-10
    36Coal 1100123-10
    37Alphense Boys 1100112-10
    38Be Fair 1100112-10
    39's-Gravendeel vv 1100112-10
    40Leonidas100112-10
    41Quick 2100112-10
    42ASC 1100101-10
    43Nieuwerkerk 1100101-10
    44BZC / Zuiderpark 1100146-20
    45Alphense Boys100124-20
    46Berkel 1100124-20
    47Sparta (AV) 1100124-20
    48Leonidas 1100113-20
    49Maasdijk 1100113-20
    50NSVV 1100113-20
    51TAVV 1100113-20
    52XerxesDZB100113-20
    53Full Speed 1100103-30
    54Quick Boys 2100103-30
    55SCO '63 1100103-30
    56Charlois, sv 1100104-40
    57DBGC 1100104-40
    58VELO 1100138-50
    59Jonge Spartaan, de 1100105-50
    60Oliveo 1100105-50
    61Voorschoten`97 1100117-60
    62Heinenoord 1100107-70
    63Wateringse Veld Kranenburg 1100108-80
    64SDV 11001113-120

    Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande11008083
    2Ter Leede11008083
    3sv Poortugaal 111007163
    4Jodan Boys11006063
    5ARC 111006153
    6Capelle11004043
    7Rijnvogels11004223
    8Nootdorp11003123
    9SC Feyenoord11002023
    10FC Oegstgeest 111002023
    11Zwaluwen11002023
    12TAC'90 111002113
    13Sportlust '4611001013
    14RVVH 111001103
    15Ter Leede 211000003
    16Hillegersberg, vv 100000000
    17Wippolder 100000000
    18Deltasport 110011100
    19VFC 110010000
    20SVS 1100112-10
    21Westlandia 1100101-10
    22Honselersdijk 1100124-20
    23HMSH 1100113-20
    24Barendrecht 2100102-20
    25Neptunus-Schiebroek 1100102-20
    26Te Werve100102-20
    27Spirit 1100104-40
    28VVOR 1100116-50
    29Zuidland 1100117-60
    30Schipluiden 1100106-60
    31DOSR 1100108-80
    32ONA 1100108-80
  • Wedstrijdverslagen

    Geen informatie beschikbaar.