• Zaterdag 4

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    21-09-201914:30Hillegersberg, vv 4 - TOGB 3L.P. (Laurens) Koopman
    28-09-201916:30Neptunus-Schiebroek 4 - Hillegersberg, vv 4
    05-10-201914:00Hillegersberg, vv 4 - BVCB 7
    12-10-201912:55Blijdorp 5 - Hillegersberg, vv 4
    26-10-201914:15Hillegersberg, vv 4 - VOB 2
    02-11-201915:15Capelle 9 - Hillegersberg, vv 4
    09-11-201915:30CVV Zwervers ZA1 - Hillegersberg, vv 4
    16-11-201914:15Hillegersberg, vv 4 - AGE-GGK 2
    23-11-201914:45Hillegersberg, vv 4 - Swift Boys 5
    30-11-201915:00Berkel 8 - Hillegersberg, vv 4
    07-12-201916:00Hillegersberg, vv 4 - RFC 2000 2
  • Poulestanden Hillegersberg, vv 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift Boys 633009369
    2Aeolus 231115504
    3Neptunus-Schiebroek 5310268-23
    4Hillegersberg, vv 43012610-41

    Poulestanden Hillegersberg, vv 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGE-GGK 200000000
    2Berkel 800000000
    3Blijdorp 500000000
    4BVCB 700000000
    5Capelle 900000000
    6Hillegersberg, vv 400000000
    7Neptunus-Schiebroek 400000000
    8RFC 2000 200000000
    9Swift Boys 500000000
    10TOGB 300000000
    11VOB 200000000
    12CVV Zwervers ZA100000000
  • Wedstrijdverslagen

    Geen informatie