• Zaterdag 1

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    25-01-202014:00Hillegersberg, vv 1 - AGE-GGK 1R.C.R. (Ruben) Pollé
    01-02-202017:00Rotterdam United 1 - Hillegersberg, vv 1J.C (Jan) Haasnoot
    08-02-202014:00Hillegersberg, vv 1 - Hermes DVS 1
    15-02-202014:30HWD 1 - Hillegersberg, vv 1
    07-03-202014:00Hillegersberg, vv 1 - GLZ Delfshaven, rvv 1
    14-03-202014:30SVV 1 - Hillegersberg, vv 1
    21-03-202014:00Hillegersberg, vv 1 - PPSC 1
    28-03-202014:30AGE-GGK 1 - Hillegersberg, vv 1
    04-04-202014:00Hillegersberg, vv 1 - VOB 1
    18-04-202014:00Hillegersberg, vv 1 - TOGB 1
    25-04-202014:30Zestienhoven 1 - Hillegersberg, vv 1
    09-05-202014:30Victoria'04 1 - Hillegersberg, vv 1
    16-05-202014:30Hillegersberg, vv 1 - Oliveo 1
    23-05-202014:30Blijdorp 1 - Hillegersberg, vv 1
  • Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria'04 111100155154030
    2PPSC 11282236251126
    3Rotterdam United 1127232920923
    4Hillegersberg, vv 1127143325822
    5Oliveo 1126243123820
    6TOGB 1125432824419
    7GLZ Delfshaven, rvv 11160538221618
    8Zestienhoven 1124353130115
    9Hermes DVS 1124263131014
    10Blijdorp 1124262935-614
    11HWD 1123453638-213
    12VOB 1123272136-1511
    13SVV 11220101547-326
    14AGE-GGK 1121291456-425

    Poulestanden Hillegersberg, vv 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOR 13300172159
    2Hillegersberg, vv 1320111476
    3Blijdorp 13012312-91
    4SDV 13012114-131