• Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

    Klik hier voor BESTUUR

  • Jeugdcommissie 2021-'22

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter jeugdcommissie Niels van Langeveldejeugdvoorzitter@vvhillegersberg.nl 06-52334960
    Secretaris jeugdcommissie Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    Coordinatoren:
    JO17-JO18 Niels van Langeveldenielsvanlangevelde@hotmail.com 06-52334960
    JO16 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    JO14-JO15 Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    JO12 Pieter Noormanpieternoorman@hotmail.com 06-52791927
    JO13 Edith de Bourgraaf edithdebourgraaf@hotmail.com 06-38132306
    JO11 Tako Pielage pielagetako@gmail.com
    JO10 Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-21160573
    JO9 Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    JO8-1/2 Melissa van Daalem melissavandaalem@hotmail.com 06-57432863
    JO8-3/4 Wendy de Kramer wendydekramer@gmail.com0624864567
    MO11 t/m MO17
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieNaam E-mailTelefoon
    Technische zaken algemeen Ronald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
    Technische zaken algemeen John Hoeks
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeen* vacature *wedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl 06-21858420
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kleding jeugd algemeen
    Kleding seniorenBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie algemeen dhr Dorsman