• Commissies

    Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

  • Jeugdcommissie 2020-'21

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter jeugdcommissie Thomas Koemansthomas.koemans@upcmail.nl06-31993426
    Secretaris jeugdcommissie Henriette Gadronhenriettegadron@gmail.com06-44102349
    Coordinatoren:
    JO18-1/3 + JO19Niels van Langeveldenielsvanlangevelde@hotmail.com 06-52334960
    JO16 + JO18-2Martijn van Kesselvankesselmartijn@gmail.com
    JO15Erik van de Poelerik_van_de_poel@hotmail.com06-22671759
    JO14 + MO15 + MO13 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    JO13 * vacature * ammoreu@hotmail.com06-42243763
    JO12 Annemarijne Moreuammoreu@hotmail.com06-42243763
    JO11 Edith de Bourgraafedithdebourgraaf@hotmail.com 06-38132306
    JO10 Vincent Muisvincentmuis@gmail.com06-12791033
    JO7 t/m JO9Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-21160573
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeen* vacature *wedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl 06-21858420
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kleding jeugd algemeenCharlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    Kleding jeugd algemeen Brenda Schullerbrendaschuller@hotmail.com06-21547740
    Kleding senioren
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijn06-43756525
    Technische zaken seniorenselectiesRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijn06-43756525
    W&N Commissie jeugdGert-Jan Elsengertjanelsen@gmail.com