• Commissies

    Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

  • Jeugdcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter jeugdcommissie Thomas Koemansthomas.koemans@upcmail.nl06-54995467
    Secretaris jeugdcommissie Henriëtte Gadronhenriettegadron@gmail.com06-44102349
    Coördinator selectieteams Ruud Boeveruud@terbregge.eu
    Coördinator O19
    Coördinator O17
    Coördinator O15-O14Erik van de Poelerik_van_de_poel@hotmail.com06-22671759
    Coördinator O15-O14Martijn van Kesselvankesselmartijn@gmail.com
    Coördinator O13 Jo Keitchjo@joannekeitch.com06-24817224
    Coördinator O12 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    Coördinator O11 Bianca Remmerswaalb.remmerswaal@depiloot.nl06-39289525
    Coördinator O10 Annemarijne Moreuammoreu@hotmail.com06-42243763
    Coördinator O9Edith de Bourgraafedithdebourgraaf@hotmail.com 06-29084478
    Coördinator O8Maarten van Brummelenmaarten_van_brummelen@hotmail.com
    Coördinator O7Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-53333520
    Techn Coördinator O7-O11 Jan Remmerwaaljanrvoetbal@gmail.com06-53501879
    Techn Coördinator O7-O11 Bryan Vloemansbryanvloemans@hotmail.com06-53505680
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kledingzaken jeugdHans Drieverhdriever@tiscali.nl06-43621397
    Kledingzaken senioren
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijn06-43756525
    Technische zaken seniorenselectiesRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
    Technische zaken seniorenHenk v.d. Pluijmh.a.vd.pluijm@kpnmail.nl06-53173420
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeenSabrina Azancothwedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijn06-43756525
    W&N Commissie jeugdGert-Jan Elsengertjanelsen@gmail.com