• Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

    Klik hier voor BESTUUR

  • Jeugdcommissie 2021-'22

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Secretaris jeugdcommissie Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    Coordinatoren:
    JO19-JO16 Niels van Langeveldenielsvanlangevelde@hotmail.com 06-52334960
    JO15 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    JO14-JO13 jeugd@vvhillegersberg.nl
    JO12 Edith de Bourgraaf edithdebourgraaf@hotmail.com 06-38132306
    JO11 Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    JO10 Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    JO9 Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-21160573
    JO8-JO7 Melissa van Daalem melissavandaalem@hotmail.com 06-57432863
    MO15- MO10 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeen* vacature *wedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl 06-21858420
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kleding jeugd algemeen
    Kleding seniorenBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieCategorieNaam E-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijn06-43756525
    Technische zaken algemeenRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
    Technische zaken algemeenJohn Hoeks
    Hoofd Jeugdopleiding
    Technisch coördinator Luc Gadron
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie algemeen dhr Dorsman
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijn06-43756525