• Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

    Klik hier voor BESTUUR

  • Jeugdcommissie 2020-'21

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Secretaris jeugdcommissie Tamara van der Zandejeugd@vvhillegersberg.nl
    Coordinatoren:
    JO18-1/3 + JO19Niels van Langeveldenielsvanlangevelde@hotmail.com 06-52334960
    JO16 + JO18-2Martijn van Kesselvankesselmartijn@gmail.com
    JO15Erik van de Poelerik_van_de_poel@hotmail.com06-22671759
    JO14 + MO15 + MO13 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    JO13 * vacature * ammoreu@hotmail.com06-42243763
    JO12 Annemarijne Moreuammoreu@hotmail.com06-42243763
    JO11 Edith de Bourgraafedithdebourgraaf@hotmail.com 06-38132306
    JO10 Vincent Muisvincentmuis@gmail.com06-12791033
    JO8 + JO9Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-21160573
    O7 Sonja Lamers sonja_20@hotmail.com 06-40231730
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieCategorieNaam E-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijn06-43756525
    Technische zaken algemeenRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
    Technische zaken algemeenJohn Hoeks
    Hoofd Jeugdopleiding Nick Lamers
    Technisch coördinator pupillen O10-O12 Sander Steenbergen
    Technisch coördinator pupillen O7-O9 Sander den Haan
    Technisch coördinator pupillen O7-O9 Luc Gadron
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeen* vacature *wedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl 06-21858420
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kleding jeugd algemeen Sonja Lamerssonja_20@hotmail.com 06-40231730
    Kleding seniorenBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie algemeen dhr Dorsman
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijn06-43756525