• Commissies

    Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

  • Jeugdcommissie 2019-'20

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter jeugdcommissie Thomas Koemansthomas.koemans@upcmail.nl06-31993426
    Secretaris jeugdcommissie Henriëtte Gadronhenriettegadron@gmail.com06-44102349
    Coördinator selectieteams Ruud Boeveruud@terbregge.eu
    Coördinator JO14-17Erik van de Poelerik_van_de_poel@hotmail.com06-22671759
    Coördinator JO14-17Martijn van Kesselvankesselmartijn@gmail.com
    Coördinator JO13 en MO11-13 Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    Coördinator JO12 vacature
    Coördinator JO11 Annemarijne Moreuammoreu@hotmail.com06-42243763
    Coördinator JO10 Edith de Bourgraafedithdebourgraaf@hotmail.com 06-38132306
    Coördinator JO9 anoniem
    Coördinator JO7-8Sander den Haansrdenhaan@hotmail.com06-21160573
    Techn Coördinator JO7-O11 Bryan Vloemansbryanvloemans@hotmail.com06-53505680
    Techn Coördinator JO7-O11 Nick Lamerslamers.nick@gmail.com06-36452658
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kleding jeugd algemeenCharlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    Kleding jeugd selectiesRuud Boeveruud@terbregge.eu
    Kleding senioren
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijn06-43756525
    Technische zaken seniorenselectiesRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeen* vacature *wedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl 06-21858420
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijn06-43756525
    W&N Commissie jeugdGert-Jan Elsengertjanelsen@gmail.com