• Voetbal op zondag voor O8 t/m O11

  Beste jeugdspelers en ouders, 

  Bij vv Hillegersberg hebben we altijd plannen en ideeën om het op onze vereniging nog leuker te maken en het voetbalniveau van onze spelers te verbeteren. Daarom organiseren we, als pilot en kennismaking, de komende 2 zondagen enkele extra trainingen voor onze jeugdspelers tot en met de Onder 11. Deze trainingen zijn gratis te volgen voor uw kind. 

  Deze trainingen zullen onder leiding staan van Jan Everse. Jan Everse is oud profspeler van onder andere Feyenoord en Ajax en is hoofdtrainer geweest van onder andere Heerenveen en Sparta. 

  Na de winterstop zullen we deze trainingen, tegen een kleine vergoeding, verder uitbreiden. Deze extra trainingen zullen altijd op zondagochtend plaats vinden. De data worden na de winterstop bekend gemaakt. 

  Wij zijn ervan overtuigd dat uw kind door het volgen van deze trainingen zich tot een betere speler zal ontwikkelen. 

  Om 09.30 uur zal de training starten voor de groepen Onder 8 en Onder 9, deze is om 10.45 uur afgelopen. Om 10.45 uur zal de training starten voor de groepen Onder 10 en Onder 11, deze is om 12.00 uur afgelopen.

  Om deze twee gratis trainingen te volgen moet u uw kind inschrijven via de link voetbal op zondag. U kunt uw kind uiteraard ook voor 1 training aanmelden, geef dan aan bij de opmerkingen voor welke dag en tijd dat is.

  Na inschrijving zien wij uw kind graag verschijnen op de aangegeven dag en tijd. Zorg ervoor dat uw kind op tijd aanwezig is zodat we op tijd kunnen beginnen.  

  Zondag 11 december, 9.30 uur-10.45 uur, training voor O8/O9 

  Zondag 11 december, 10.45 uur-12.00 uur, training voor O10/O11 

  Zondag 18 december, 9.30 uur-10.45 uur, training voor O8/O9 

  Zondag 18 december, 10.45 uur-12.00 uur, training voor O10/O11 

  Vriendelijke groeten, 
  Voetbalschool vv Hillegersberg 
  John Hoeks (0629593939)
  voetbalschool@vvhillegersberg.nl