• Pre-Ski Oktoberfest

  Gutentag liebe leute,

  Op 22 oktober organiseren we het Pre-Ski Oktoberfest en wordt de club omgetoverd tot een echte après ski bar! Tijdens deze avond kun je meezingen met een heuse live zanger, bratwursten happen en de armspieren trainen door gezellig met bierpullen te proosten. Daarnaast is het spreken van de Duitse taal aan het eind van de avond kein problem mehr!

  Ticket – 5 euro – hiervoor krijg je een eigen pull gevuld met bier + verrassing

  Tijden – 18.30 tot 00.00 (tot 21.00 wordt de QR code of negatieve test aan de deur gecheckt daarna is entree niet meer mogelijk – dit zodat we de 1,5 meter kunnen laten vervallen!)

  Dresscode - skikleding of oktoberfest outfi

  Meld je zo snel mogelijk aan (alleen voor leden 18+) want er zijn maar beperkt kaarten beschikbaar. Doe dit tenminste voor 17 oktober door een mail te sturen of door je aan te melden bij Lisa op de club. 

  We kijken er naar uit om weer een mooi feestje met jou te maken!

  Prost!
  Das partyteam