• Geen talent als scheidsrechter- of trainer/coach?

    Geen talent als scheidsrechter- of trainer/coach? Ook dan kunt u zich inzetten als vrijwilliger! Het team dat op zaterdag in de commissiekamer de trainers/coaches en scheidsrechters ontvangt zoekt dringend versterking. Wat wordt er dan van u verwacht? U wijst de teams hun kleedkamer en het veld (op basis van een lijst die wordt aangeleverd door de wedstrijdsecretaris). U ontvangt de scheidsrechters en voorziet ze in de rust van een drankje. U zorgt samen met anderen dat de veldjes kunnen worden uitgezet door de trainers/coaches van de pupillen. U helpt waar nodig met het invullen van het wedstrijdformulier en de uitslag. Wij zoeken een opgeruimde, flexibele en sociale vrijwilliger die eens in de paar weken zich een zaterdagochtend of -middag wil inzetten voor de vereniging, samen met de rest van het gezellige team. Interesse of meer informatie nodig? Neem dan contact op met Henriette Gadron via jeugd@vvhillegersberg.nl

    Als u zich liever inzet als scheidsrechter kan dat natuurlijk ook! Neem dan contact op met Derk Burgers via derkburgers@zonnet.nl