• Opzeggen of overschrijven?

  Hopelijk kan er komend seizoen weer als vanouds gevoetbald worden. Wij kijken er reikhalzend naar uit en zullen er alles aan doen om er een mooi seizoen van te maken.

  Wie toch wil opzeggen, of overschrijven naar een andere vereniging, dient dit zo spoedig mogelijk maar uiterlijk 31 mei per e-mail te laten weten.

  Dat kan alleen door een e-mail te sturen naar secretaris@vvhillegersberg.nl (voor senioren), of jeugd@vvhillegersberg.nl (voor jeugdleden). Wij zullen vervolgens uw opzegging zo spoedig mogelijk per e-mail bevestigen.

  LET OP:

  • Bij opzeggen na 31 mei is contributie voor het nieuwe seizoen verschuldigd.
  • Mondeling opzeggen is niet mogelijk.
  • Opzeggen via trainers, coaches, teamleiders of co√∂rdinatoren is niet mogelijk.
  • De deadline voor overschrijvingen is 15 juni. Overschrijving dient door de nieuwe verenigig te worden aangevraagd. Laat ons uiterlijk 31 mei weten dat er overschrijving aangevraagd gaat worden zodat wij daar rekening mee kunnen houden bij de nieuwe teamindelingen.