• Privacyverklaring I Spelervolgsysteem

    Vanaf januari 2021 gaan jeugdtrainers en technische commissie met een spelervolgsysteem voor de jeugd werken. De volgende tekst is daarom toegevoegd aan de privacyverklaring.

    “Voor jeugdleden maken wij gebruik van het spelervolgsysteem van Dotcomsport. Met hen is een verwerkingsovereenkomst afgesloten om de privacy van de spelers te waarborgen. Persoonsgegevens van spelers en trainers/coaches die in het spelervolgsysteem worden verwerkt zijn hun KNVB-relatienummer, voor- en achternaam, geslacht, geboortedatum en team(s). In het spelervolgsysteem worden door ons worden geen bijzondere en/of gevoelige persoonsgegevens (zoals bijvoorbeeld blessures) verwerkt. Persoonsgegevens worden na beëindiging van het lidmaatschap uit het spelervolgsysteem verwijderd. “

    De volledige privacyverklaring is te lezen op onze website via een link rechts onderaan iedere pagina.