• Vakantievoetbalschool herfst 2019

  Ook dit jaar is ie er weer. In de herfstvakantie is er weer vakantievoetbalschool. Op woensdag 23 oktober organiseert de Voetbalschool vv Hillegersberg de vakantievoetbalschool. Van 9.30 tot 16.00 kan alle jeugd van O7 tm O12 een dag lekker voetballen op de club. Bij slecht weer worden de jongens en meisjes binnen vermaakt. Onder leiding van de voetbalschooltrainers wordt het volgende programma aangeboden:

  09.15:  Inloop en indeling
  09.30:  Start trainingsochtend
  12.00:  Pauze met lunch en spelen op een luchtkussen
  13.30: Start middag toernooi
  15.45:  Prijsuitreiking
  16.00:  Einde

  Om uit de kosten te komen, wordt een bedrag van 20 euro gerekend. Hiervoor krijgen de kinderen te eten en te drinken en zijn ze de hele dag onder de pannen. Daar kan natuurlijk geen kinderopvang of BSO tegenop!

  Voor kinderen die deelnemen aan de voetbalschool is inschrijving gratis.

  Om in te schrijven: klik hier

  Het bedrag van 20 euro graag over maken naar: NL68ABNA0507172663 ten name van vv Hillegersberg te Rotterdam, onder vermelding van herfstvakantievoetbalschool 19, naam en team.

  Met vriendelijke groet,
  Rens Romein,
  Voetbalschool vv Hillegersberg (voetbalschool@vvhillegersberg.nl)