• Ben jij een sportieve meid en een grote fan van onze Oranje Leeuwinnen? Droom je er al langer van om zelf ook te gaan voetballen? Dan is nu je kans om METEEN te beginnen! Onze meidenafdeling is het afgelopen seizoen hard gegroeid en inmiddels kunnen we een tweede Meiden O11 team laten starten in de competitie. De trainingen zijn al begonnen en op 26 januari beginnen de wedstrijden. Er zijn nog een paar plekken vrij voor meiden die zijn geboren in 2008, 2009 of 2010. De trainingen zijn op maandag van 17.15 tot 18.15 en op woensdag van 15.00 tot 16.00. Je bent van harte welkom om een keer te komen proeftrainen! 

    Voor meer informatie kan je mailen naar Charlotte Huiskes 

    Aanmelden kan via onderstaande knop met het aanmeldformulier voor vv Hillegersberg.

    Aanmelden bij vv Hillegersberg