• Senioren Sportweek 15 tot en met 29 september

    Tijdens de Senioren Sportweek (maar ook daarvoor en daarna) bent u van harte welkom bij OldStars Walking Football van vv Hillegersberg.

    OldStars Walking Football is een rustigere vorm van het reguliere voetbal waarbij niet mag worden gerend. Om de kans op blessures tot een minimum te beperken, is lichamelijk contact niet toegestaan. Het spel wordt op een klein veldje gespeeld in teams van zes spelers. Iedereen verzamelt zich rond 9.30 uur in de kantine van Hillegersberg voor een bakje koffie. Vervolgens wordt er van 10.00 tot 11.00 uur gevoetbald. Na afloop is er natuurlijk de gelegenheid om na te praten over dat prachtige doelpunt of die gigantische misser.

    Wanneer Woensdag 19 en 26 september | 09:30 - 11:00
    Locatie Duivenpad 11 | Info: secretaris@vvhillegersberg.nl

    Meer weten over de verschillende sport-, beweeg- en spelactiviteiten in Hillegersberg-Schiebroek en Prins-Alexander tijden de Senioren Sportweek? Ga dan naar www.rotterdamsportsupport.nl/senioren-sportweek