• Programma volgende week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

    Let altijd op eventuele wijzigingen in het programma!

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    2 sep14:30Hillegersberg 1 - Zwarte Pijl 1A. (Ahmed) Khouch
    2 sep12:45Hillegersberg 2 - DCV 3
    2 sep14:45Hillegersberg 4 - Capelle 8
    2 sep14:00Hillegersberg JO19-1 - Cabauw JO19-1
    2 sep10:00Hillegersberg JO17-1 - VVOR JO17-1
    2 sep12:00Hillegersberg JO17-2 - HBSS JO17-2
    2 sep16:15Hillegersberg JO17-3 - Zestienhoven JO17-3
    2 sep16:30Hillegersberg JO15-2 - VOC JO15-3
    2 sep16:45Hillegersberg JO15-4 - TOGB JO15-10
    2 sep11:00Hillegersberg JO13-2 - Vitesse Delft JO13-1
    2 sep08:30Hillegersberg JO13-3 - Zestienhoven JO13-4
    2 sep08:30Hillegersberg JO13-4 - VEP JO13-2
    2 sep10:15Hillegersberg JO12-1 - Alphense Boys JO12-1
    2 sep09:45Hillegersberg JO11-3 - Westlandia JO11-2
    2 sep09:45Hillegersberg JO10-1 - VOC JO10-2
    2 sep08:30Hillegersberg JO10-3 - VOC JO10-4
    2 sep08:30Hillegersberg JO10-4 - Zestienhoven JO10-2
    2 sep12:00Hillegersberg VR1 - Den Hoorn VR2
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    29 aug18:00Vlotbrug JO13-1 - Hillegersberg JO12-1HELLEVOETSLUIS
    30 aug19:00PPSC - Hillegersberg JO13-1ROTTERDAM
    30 aug19:15Oliveo JO17-3 - Hillegersberg JO17-3PIJNACKER
    2 sep12:15Barendrecht 11 - Hillegersberg 3BARENDRECHT
    2 sep12:45FC 's-Gravenzande JO19-3 - Hillegersberg JO19-2'S-GRAVENZANDE
    2 sep13:00VEP JO15-1 - Hillegersberg JO15-1WOERDEN
    2 sep08:30Alexandria'66 JO15-5 - Hillegersberg JO15-3ROTTERDAM
    2 sep13:45VOC JO15-7 - Hillegersberg JO15-5ROTTERDAM
    2 sep12:00Sparta (AV) JO13-1 - Hillegersberg JO13-1ROTTERDAM
    2 sep08:30Spirit JO13-7 - Hillegersberg JO13-5OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
    2 sep10:00Den Hoorn JO11-1 - Hillegersberg JO11-1DEN HOORN ZH
    2 sep11:00Rhoon JO11-1 - Hillegersberg JO11-2RHOON
    2 sep09:00VOC JO11-4 - Hillegersberg JO11-4ROTTERDAM
    2 sep08:30TOGB JO11-5 - Hillegersberg JO11-5BERKEL EN RODENRIJS
    2 sep09:45Berkel JO11-5 - Hillegersberg JO11-6BERKEL EN RODENRIJS
    2 sep08:30Berkel JO10-5 - Hillegersberg JO10-2BERKEL EN RODENRIJS
    2 sep11:15Excelsior R. JO9-2 - Hillegersberg JO9-1ROTTERDAM
    2 sep10:15Stolwijk JO9-1 - Hillegersberg JO9-2STOLWIJK
    2 sep08:30Neptunus-Schiebroek JO9-2 - Hillegersberg JO9-3ROTTERDAM
    2 sep08:45NOCKralingen JO9-1 - Hillegersberg JO9-4ROTTERDAM
    2 sep08:30Den Hoorn JO9-4 - Hillegersberg JO9-5DEN HOORN ZH
    2 sep10:15VOC JO9-8 - Hillegersberg JO9-6ROTTERDAM
    2 sep08:45Soccer Boys JO8-1 - Hillegersberg JO8-1BLEISWIJK
    2 sep09:45Leonidas JO8-1 - Hillegersberg JO8-2ROTTERDAM
    2 sep10:00Neptunus-Schiebroek JO8-1 - Hillegersberg JO8-3ROTTERDAM
    2 sep09:30XerxesDZB JO8-2 - Hillegersberg JO8-4ROTTERDAM
    2 sep08:30TOGB JO8-5 - Hillegersberg JO8-5BERKEL EN RODENRIJS
    3 sep14:30Kethel Spaland 1 - Hillegersberg 1SCHIEDAM
    3 sep12:00TOGB 3 - Hillegersberg 2BERKEL EN RODENRIJS
    3 sep10:00RKDEO VE1 - Hillegersberg VE1NOOTDORP