• Programma volgende week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

    Let altijd op eventuele wijzigingen in het programma!

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    25 okt17:00Hillegersberg, vv JO13-5 - Kethel Spaland, vv JO13-5Snels, M.J.J. (Maas)
    25 okt18:15Hillegersberg, vv JO12-1 - VOC JO12-1Mees, J.S. (Jeroen)
    28 okt14:00Hillegersberg 3 - DSO 7Jansen, J. (John)
    28 okt15:30Hillegersberg JO19-1 - VOC JO19-2Leeuw, B.J. (Benjamin) de
    28 okt13:00Hillegersberg JO17-1 - BVCB JO17-2Water, E. (Eric) van de
    28 okt15:30Hillegersberg JO17-2 - SVS JO17-2Burgers, J.H. (Derk)
    28 okt16:00Hillegersberg JO17-3 - Blijdorp JO17-2Dunkhorst, D. (Danny)
    28 okt13:45Hillegersberg JO15-1 - SVS JO15-1
    28 okt12:00Hillegersberg JO15-3 - Nieuwerkerk JO15-4
    28 okt10:45Hillegersberg JO13-2 - BVCB JO13-2Velde, A.W.T. (Alfons) ten
    28 okt12:00Hillegersberg JO11-1 - TOGB JO11-1A. (Ariƫlla) Attias
    28 okt10:00Hillegersberg JO10-2 - Nieuwerkerk JO10-6R. (Ryan) Dunkhorst
    28 okt10:00Hillegersberg JO10-3 - BVCB JO10-1S. (Sjors) Lamens
    28 okt11:00Hillegersberg JO9-2 - Alexandria'66 JO9-1
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-3 - Spirit JO9-3
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-4 - TOGB JO9-6
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-5 - Spirit JO9-4
    28 okt08:30Hillegersberg JO9-6 - Zestienhoven JO9-7
    28 okt11:00Hillegersberg JO8-1 - Smitshoek JO8-1
    28 okt09:45Hillegersberg JO8-2 - XerxesDZB JO8-8
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-3 - TOGB JO8-3
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-4 - BSC '68 JO8-2
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-5 - Nieuwerkerk JO8-9
    28 okt09:45Hillegersberg MO11-1 - NSVV MO11-1M. (Mats) Wiebing
    29 okt14:00Hillegersberg 1 - Cabauw 1A. (Aniel) Jhamai
    29 okt11:00Hillegersberg 2 - Nieuwerkerk 4
    29 okt10:00Hillegersberg VE1 - HOVDJSCR VE2
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    28 okt14:30Ommoord 1 - Hillegersberg 1ROTTERDAM
    28 okt16:00VOC 1 (zat) - Hillegersberg, vv 2ROTTERDAM
    28 okt14:00Blijdorp 4 - Hillegersberg 4ROTTERDAM
    28 okt14:40Ommoord JO19-1 - Hillegersberg JO19-2ROTTERDAM
    28 okt11:00Lekkerkerk JO15-1 - Hillegersberg JO15-2LEKKERKERK
    28 okt11:00Soccer Boys JO15-5 - Hillegersberg JO15-4BLEISWIJK
    28 okt13:00Nieuwerkerk JO15-9 - Hillegersberg JO15-5NIEUWERKERK AD IJSSEL
    28 okt10:30Zoetermeer, fc JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-1ZOETERMEER
    28 okt10:15SVS JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-3CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    28 okt08:30XerxesDZB JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-4ROTTERDAM
    28 okt09:00Rotterdam United JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-5ROTTERDAM
    28 okt09:00VOC JO11-1 - Hillegersberg, vv JO11-2ROTTERDAM
    28 okt09:45Zwervers, cvv JO11-3 - Hillegersberg JO11-3CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    28 okt12:00Moordrecht JO11-2 - Hillegersberg JO11-4MOORDRECHT
    28 okt08:45DSVP JO11-6 - Hillegersberg JO11-5PIJNACKER
    28 okt10:00XerxesDZB JO11-9 - Hillegersberg, vv JO11-6ROTTERDAM
    28 okt10:00Nieuwerkerk JO10-2 - Hillegersberg JO10-1NIEUWERKERK AD IJSSEL
    28 okt09:45Soccer Boys JO10-3 - Hillegersberg JO10-4BLEISWIJK
    28 okt09:30Zestienhoven JO9-1 - Hillegersberg JO9-1ROTTERDAM
    28 okt16:00SVS VR2 - Hillegersberg, vv VR1CAPELLE AAN DEN IJSSEL