• Programma deze week

    Verzamelen voor thuiswedstrijden minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd, voor uitwedstrijden minimaal een uur voor aanvang van de wedstrijd verzamelen op de club (tenzij anders afgesproken met de teamleider).

  • THUIS

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    17 okt18:00Hillegersberg JO11-2 - TOGB JO11-2K. (Kasper) Kleingeld
    21 okt11:30Hillegersberg, vv 2 - Swift Boys 2Water, E. (Eric) van de
    21 okt13:45Hillegersberg, vv 4 - Aeolus 1Leeuw, B.J. (Benjamin) de
    21 okt15:00Hillegersberg, vv JO19-2 - SEP JO19-2Braber, D. (Dave) den
    21 okt15:45Hillegersberg, vv JO17-3 - DONK JO17-2Jansen, J. (John)
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO15-1 - TOGB JO15-4Velde, A.W.T. (Alfons) ten
    21 okt10:30Hillegersberg, vv JO15-2 - Den Hoorn JO15-3Oostrum, N. (Niels) van
    21 okt13:00Hillegersberg, vv JO15-3 - VVOR JO15-5Dunkhorst, D. (Danny)
    21 okt13:45Hillegersberg, vv JO15-5 - TOGB JO15-11Burgers, J.H. (Derk)
    21 okt12:15Hillegersberg, vv JO13-3 - DSVP JO13-3Regt, F.F. (Florens) de
    21 okt10:30Hillegersberg JO13-5 - ONA JO13-3
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-1 - msv De Betrokken Spartaan JO11-1K. (Kasper) Kleingeld
    21 okt11:30Hillegersberg, vv JO11-2 - Excelsior'20 JO11-1H. (Hidde) De la Houssaye
    21 okt11:30Hillegersberg, vv JO11-4 - Excelsior R. JO11-3D.M.H. (Didier) Gadron
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-5 - Berkel JO11-4K. (Kjeld) van Benten
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-6 - Zoetermeer, fc JO11-6N.F. (Nino) van den Akker
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO10-2 - VOC JO10-3A. (Abdel) Aouragh
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-3 - TOGB JO8-3G.H. (Gijs) Tjepkema
  • UIT

    DatumTijdWedstrijdPlaatsDetails
    19 okt20:00Pernis VR1 - Hillegersberg VR1PERNIS ROTTERDAM
    21 okt14:30FC IJsselmonde 1 - Hillegersberg 1ROTTERDAM
    21 okt14:30Quintus JO19-1 - Hillegersberg, vv JO19-1KWINTSHEUL
    21 okt10:15Neptunus-Schiebroek JO17-1 - Hillegersberg JO17-1ROTTERDAM
    21 okt11:00Soccer Boys JO17-2 - Hillegersberg, vv JO17-2BLEISWIJK
    21 okt10:15TOGB JO13-4 - Hillegersberg, vv JO13-2BERKEL EN RODENRIJS
    21 okt11:30Den Hoorn JO13-5 - Hillegersberg JO13-3ROTTERDAM
    21 okt10:00Vitesse Delft JO11-1G - Hillegersberg, vv JO11-3DELFT
    21 okt10:00Nieuwerkerk JO10-9 - Hillegersberg JO10-3ROTTERDAM
    21 okt08:30Leonidas JO9-1 - Hillegersberg, vv JO9-2ROTTERDAM
    21 okt10:00Ariston'80 VR2 - Hillegersberg, vv VR1DELFT
    21 okt11:00Poortugaal MO11-1 - Hillegersberg, vv MO11-1ROTTERDAM
    22 okt14:00DONK 1 - Hillegersberg 1GOUDA