• Commissies

    Het bestuur van vv Hillegersberg heeft zich tot doel gesteld de club op sportief, organisatorisch en financieel gebied in goede banen te leiden. Dit is echter alleen realiseerbaar met behulp van een groot aantal commissies, die op hun specifieke gebied goed beleid voeren.

  • Jeugdcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    JeugdsecretarisHenriëtte Gadronhenriettegadron@gmail.com06-44102349
    Coördinator JO19René Lagerburgr.lagerburg@gmail.com
    Coördinator JO17Ruud Boeveruud@terbregge.eu06-51157300
    Coördinator JO15Maarten Trompm.c.tromp@hetnet.nl06-53312753
    Coördinator JO13-JO12Laurens Koopmanlpkoopman@gmail.com06-53472708
    Coördinator JO13-JO12Erik van de Poelerik_van_de_poel@hotmail.com06-22671759
    Coördinator JO11-JO10Charlotte Huiskeslot_huiskes@hotmail.com06-24612846
    Coördinator JO11-JO10Erik Jan Reuverejreuver@gmail.com
    Coördinator JO9-JO8Bianca Remmerswaalb.remmerswaal@depiloot.nl06-39289525
    Coördinator JO9-JO8Annemarijne Moreuammoreu@hotmail.com06-42243763
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Kledingzaken jeugdHans Drieverhdriever@tiscali.nl06-43621397
    Kledingzaken seniorenLou Malaisl.malais@upcmail.nl06-12634910
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Voorzitter SponsorcommissieAart Treesvoorzitter@vvhillegersberg.nl06-53882721
    Lid sponsorcommissieLeo Quaxpenningmeester@vvhillegersberg.nl06-29581201
    Lid sponsorcommissieBert Hoepelb.hoepel1@chello.nl06-57566567
    Lid sponsorcommissieHenk van Leijdenhenk.v.leijden@gmail.com06-52488128
  • Voetbaltechnische commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Hoofd technische zakenBert Wetsteijnbs.wetsteijn@ziggo.nl06-43756525
    Technische zaken seniorenselectiesRonald Ouwendijkinfo@delivery4you.nl06-24143185
    Technische zaken seniorenHenk v.d. Pluijmh.a.vd.pluijm@kpnmail.nl06-53173420
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    Wedstrijdsecretaris algemeenLenneke Groenendijkwedstrijdsecretaris@vvhillegersberg.nl
    Wedstrijdsecretaris 7-tegen-7Wijnand Legersteewmjlegerstee@gmail.com06-44334817
  • Waarden & Normen commissie

    FunctieNaamE-mailTelefoon
    W&N Commissie seniorenBert Wetsteijnbs.wetsteijn@ziggo.nl06-43756525
    W&N Commissie jeugdGert-Jan Elsengertjanelsen@gmail.com010-4111551