• Clubscheidsrechters

    Dank voor jullie inzet! Zonder scheidsrechter kan er niet worden gevoetbald.

    Bij verhindering graag vroegtijdig afmelden bij Niels van Oostrum via 06-54742234

    Kijk altijd op donderdagavond naar de laatste wijzigingen in de indeling! Indien op vrijdag nog wijzigingen worden doorgevoerd dan wordt je daarover gebeld. Wij verzoeken jullie om ruim op tijd voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn: 30 minuten voor wedstrijden met een mDWF (mobiel Digitaal Wedstrijdformulier) en 15 minuten voor JO11 t/m JO8 wedstrijden.

  • Overzicht programma scheidsrechters

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    17 okt18:00Hillegersberg JO11-2 - TOGB JO11-2K. (Kasper) Kleingeld
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO15-1 - TOGB JO15-4Velde, A.W.T. (Alfons) ten
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO8-3 - TOGB JO8-3G.H. (Gijs) Tjepkema
    21 okt08:30Hillegersberg, vv JO10-2 - VOC JO10-3A. (Abdel) Aouragh
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-1 - msv De Betrokken Spartaan JO11-1K. (Kasper) Kleingeld
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-6 - Zoetermeer, fc JO11-6N.F. (Nino) van den Akker
    21 okt10:00Hillegersberg, vv JO11-5 - Berkel JO11-4K. (Kjeld) van Benten
    21 okt10:30Hillegersberg, vv JO15-2 - Den Hoorn JO15-3Oostrum, N. (Niels) van
    21 okt10:30Hillegersberg JO13-5 - ONA JO13-3
    21 okt11:30Hillegersberg, vv JO11-2 - Excelsior'20 JO11-1H. (Hidde) De la Houssaye
    21 okt11:30Hillegersberg, vv 2 - Swift Boys 2Water, E. (Eric) van de
    21 okt11:30Hillegersberg, vv JO11-4 - Excelsior R. JO11-3D.M.H. (Didier) Gadron
    21 okt12:15Hillegersberg, vv JO13-3 - DSVP JO13-3Regt, F.F. (Florens) de
    21 okt13:00Hillegersberg, vv JO15-3 - VVOR JO15-5Dunkhorst, D. (Danny)
    21 okt13:45Hillegersberg, vv 4 - Aeolus 1Leeuw, B.J. (Benjamin) de
    21 okt13:45Hillegersberg, vv JO15-5 - TOGB JO15-11Burgers, J.H. (Derk)
    21 okt15:00Hillegersberg, vv JO19-2 - SEP JO19-2Braber, D. (Dave) den
    21 okt15:45Hillegersberg, vv JO17-3 - DONK JO17-2Jansen, J. (John)
    25 okt17:00Hillegersberg, vv JO13-5 - Kethel Spaland, vv JO13-5Snels, M.J.J. (Maas)
    25 okt18:15Hillegersberg, vv JO12-1 - VOC JO12-1Mees, J.S. (Jeroen)
    28 okt08:30Hillegersberg JO9-6 - Zestienhoven JO9-7
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-4 - BSC '68 JO8-2
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-3 - TOGB JO8-3
    28 okt08:30Hillegersberg JO8-5 - Nieuwerkerk JO8-9
    28 okt09:45Hillegersberg JO8-2 - XerxesDZB JO8-8
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-5 - Spirit JO9-4
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-4 - TOGB JO9-6
    28 okt09:45Hillegersberg JO9-3 - Spirit JO9-3
    28 okt09:45Hillegersberg MO11-1 - NSVV MO11-1M. (Mats) Wiebing
    28 okt10:00Hillegersberg JO10-2 - Nieuwerkerk JO10-6R. (Ryan) Dunkhorst
    28 okt10:00Hillegersberg JO10-3 - BVCB JO10-1S. (Sjors) Lamens
    28 okt10:45Hillegersberg JO13-2 - BVCB JO13-2Velde, A.W.T. (Alfons) ten
    28 okt11:00Hillegersberg JO8-1 - Smitshoek JO8-1
    28 okt11:00Hillegersberg JO9-2 - Alexandria'66 JO9-1
    28 okt12:00Hillegersberg JO15-3 - Nieuwerkerk JO15-4
    28 okt12:00Hillegersberg JO11-1 - TOGB JO11-1A. (Ariƫlla) Attias
    28 okt13:00Hillegersberg JO17-1 - BVCB JO17-2Water, E. (Eric) van de
    28 okt13:45Hillegersberg JO15-1 - SVS JO15-1
    28 okt14:00Hillegersberg 3 - DSO 7Jansen, J. (John)
    28 okt15:30Hillegersberg JO19-1 - VOC JO19-2Leeuw, B.J. (Benjamin) de
    28 okt15:30Hillegersberg JO17-2 - SVS JO17-2Burgers, J.H. (Derk)
    28 okt16:00Hillegersberg JO17-3 - Blijdorp JO17-2Dunkhorst, D. (Danny)
    29 okt10:00Hillegersberg VE1 - HOVDJSCR VE2
    29 okt11:00Hillegersberg 2 - Nieuwerkerk 4
    29 okt14:00Hillegersberg 1 - Cabauw 1A. (Aniel) Jhamai